Kontakt

Bystedt

Johan Bystedt

VD, M. Sc.
Telefon: +46(0)31-14 98 60
Mobil: +46(0)704-18 40 30
E-post: johan.bystedt@meridion.se

Hilmersson

Martin Hilmersson

Marknad och Försäljningschef, M.Sc.
Telefon: +46 (0)31-149860
Mobil: +46 (0)709-792888
E-post: martin.hilmersson@meridion.se

Nordgren

Jan Brynstedt

Senior Application Engineer
Telefon: +46(0)31-14 98 60
Mobil: +46(0)704-18 40 09
E-post: jan.brynstedt@meridion.se

Varela

Tove Norinder

Business Consultant
Telefon: +46 (0)31-149860
Mobil: +46 (0)704-18 40 10
E-post: tove.norinder@meridion.se

Nordgren

Johanna Andersson

Business Consultant
Telefon: +46 31(0)14 98 60
Mobil: +46(0)707-79 25 19
E-post: johanna.andersson@meridion.se

Mia Sjölund

Business Consultant
Telefon: +46 31(0)14 98 60
Mobil: +46(0)707-79 27 98
E-post: mia.sjolund@meridion.se

Nordgren

Martin Nordgren

Senior Business Consultant, M. Sc.
Telefon: +46(0)31-14 98 60
Mobil: +46(0)704-18 47 30
E-post: martin.nordgren@meridion.se

Hemmingsson

Angie Hemmingsson

Senior Application Engineer
Telefon: +46(0)31-14 98 60
Mobil: +46(0)704-18 40 24
E-post: angie.hemmingsson@meridion.se

Varela

Johan Lindström

Business Consultant, M.Sc
Telefon: +46(0)31-14 98 60
Mobil: +46(0)707-792 582
E-post: johan.lindstrom@meridion.se

Cervall

Johan Cervell

Business Consultant, M.Sc
Telefon: +46 (0)31-149860
Mobil: +46 (0)707-792328
E-post: johan.cervell@meridion.se

OlavOlav Skavö

Business Consultant, M.Sc
Telefon: +46 (0)31-149860
Mobil: +46 (0)723-87 90 50
E-post: olav.skavo@meridion.se

 

 

 

Lanrot

Torbjörn Lanrot

Senior Business Consultant, M. Sc.
Telefon: +46(0)31-14 98 60
Mobil: +46(0)709-79 25 55
E-post: torbjorn.lanrot@meridion.se

Nordgren

Jannike Frisk

Finance & Administration
Telefon: +46(0)31-14 98 60
Direkt: +46(0)31-14 98 63
E-post: jannike.frisk@meridion.se

Varela

Anders Thorin

Senior Application Engineer
Telefon: +46(0)31-14 98 60
Mobil: +46(0)707-79 21 03
E-post: anders.thorin@meridion.se

Ebba1
Ebba Karlsson

Business Consultant
Telefon: +46(0)31-14 98 60
Mobil: +46(0)707-79 29 74
E-post: ebba.karlsson@meridion.se

SvenSven Hvidt-Andersén

Senior Business Consultant
Telefon: +46(0)31-14 98 60
Mobil: +46(0)733-13 85 15
E-post: sven.hvidt-andersen@meridion.se

Hitta oss

Det är lätt att hitta till Meridions kontor. Kontoret ligger mittemot Stena Lines Danmarksterminal. Med bil åker ni Oscarsleden och tar av Fiskhamnsmotet. Kontoret ligger sedan i backen upp mot Stigbergstorget precis bredvid Henriksberg.

Parkering finns mittemot ingången eller nedanför Stigbergsliden. Om man hellre åker spårvagn kliv av på hållplatsen Stigbergstorget.

Välkomna till Meridion!

Hitta hit

Meridion AB
Telefon: +46(0)31-14 98 60
Fax: +46(0)31-14 98 69
E-post: info@meridion.se
Adress: Stigbergsliden 5B 414 63 Göteborg