Kontakt

Johan Bystedt

 

VD, Marknad och Sälj
Telefon: +46(0)31-14 98 60
Mobil: +46(0)704-18 40 30
E-post: johan.bystedt@meridion.se

 

Jan Brynstedt

 

Senior Application Engineer
Telefon: +46(0)31-14 98 60
Mobil: +46(0)704-18 40 09
E-post: jan.brynstedt@meridion.se

 

Tove Norinder

 

Business Consultant
Telefon: +46(0)31-14 98 60
Mobil: +46(0)704-18 40 10
E-post: tove.norinder@meridion.se

 

Mikaela Holmer

 

Application Engineer
Telefon: +46(0)31-14 98 60
Mobil: +46(0)760-45 32 91
E-post: mikaela.holmer@meridion.se

 

Mia Sjölund

 

Business Consultant
Telefon: +46(0)31-14 98 60
Mobil: +46(0)707-79 27 98
E-post: mia.sjolund@meridion.se

 

Björn Hoggen

 

Business Consultant
Telefon: +46(0)31-14 98 60
Mobil: +46(0)707-79 25 19
E-post: bjorn.hoggen@meridion.se

 

Sofia Danielsson

 

Business Consultant
Telefon: +46(0)31-14 98 60
Mobil: +46(0)704-53 49 49
E-post: sofia.danielsson@meridion.se

Martin Nordgren

 

Senior Business Consultant
Telefon: +46(0)31-14 98 60
Mobil: +46(0)704-18 47 30
E-post: martin.nordgren@meridion.se

 

Angie Hemmingsson

 

Senior Application Engineer
Telefon: +46(0)31-14 98 60
Mobil: +46(0)704-18 40 24
E-post: angie.hemmingsson@meridion.se

 

Johan Lindström

 

Business Consultant
Telefon: +46(0)31-14 98 60
Mobil: +46(0)707-792 582
E-post: johan.lindstrom@meridion.se

 

Johan Cervell

 

Business Consultant
Telefon: +46 (0)31-14 98 60
Mobil: +46 (0)707-79 23 28
E-post: johan.cervell@meridion.se

 

Olav Skavö

 

Business Consultant
Telefon: +46 (0)31-149860
Mobil: +46 (0)723-87 90 50
E-post: olav.skavo@meridion.se

 

Adam Tiselius

 

Application Engineer
Telefon: +46(0)31-14 98 60
Mobil: +46(0)707-79 28 20
E-post: adam.tiselius@meridion.se

 

Amanda Orrefalk

 

Business Consultant
Telefon: +46(0)31-14 98 60
Mobil: +46(0)709-79 28 88
E-post: amanda.orrefalk@meridion.se

 

 

 

 

 

 

 

 

Torbjörn Lanrot

 

Senior Business Consultant
Telefon: +46(0)31-14 98 60
Mobil: +46(0)709-79 25 55
E-post: torbjorn.lanrot@meridion.se

 

Jonna Frendberg

 

Finance & Administration
Telefon: +46(0)31-14 98 60
Mobil: +46(0)704-18 41 00
E-post: jonna.frendberg@meridion.se

 

Anders Thorin

 

Senior Application Engineer
Telefon: +46(0)31-14 98 60
Mobil: +46(0)707-79 21 03
E-post: anders.thorin@meridion.se

 

Ebba Karlsson

 

Business Consultant
Telefon: +46(0)31-14 98 60
Mobil: +46(0)707-79 29 74
E-post: ebba.karlsson@meridion.se

 

Sven Hvidt-Andersén

 

Senior Business Consultant
Telefon: +46(0)31-14 98 60
Mobil: +46(0)733-13 85 15
E-post: sven.hvidt-andersen@meridion.se

 

Henrik Kjellgren

 

Business Consultant
Telefon: +46(0)31-14 98 60
Mobil: +46(0)733-13 83 52
E-post: henrik.kjellgren@meridion.se

 

 

 

 

 

 

 

Hitta oss

Det är lätt att hitta till Meridions kontor. Kontoret ligger mittemot Stena Lines Danmarksterminal. Med bil åker ni Oscarsleden och tar av Fiskhamnsmotet. Kontoret ligger sedan i backen upp mot Stigbergstorget precis bredvid Henriksberg.

Parkering finns mittemot ingången eller nedanför Stigbergsliden. Om man hellre åker spårvagn kliv av på hållplatsen Stigbergstorget.

Välkomna till Meridion!

Hitta hit

Meridion AB
Telefon: +46(0)31-14 98 60
E-post: info@meridion.se
Adress: Stigbergsliden 5B 414 63 Göteborg